UA-83443622-1

Nauka gry na pianinie, gitarze,skrzypcach, flecie i innych instrumentach. Lekcje śpiewu. Balet. Zajęcia rytmiczno-umuzykalniające. Gdańsk.

Jesteśmy wykształconymi muzykami, absolwentami szkół muzycznych i akademii  - posiadamy solidne przygotowanie merytoryczne i pedagogiczne oraz bogate doświadczenie.

 

Jesteśmy pasjonatami muzyki, którzy podjęli świadomą decyzję związania się z tą dziedziną sztuki na całe życie. Naszym zamiłowaniem jest nie tylko wykonawstwo muzyczne,  ale także praca nauczycieli.

 

Jesteśmy zespołem wielopokoleniowym. Jako rodzice i dziadkowie doskonale rozumiemy wyzwania, jakim muszą sprostać dzieci i młodzież w dzisiejszym świecie. Wiemy też, że pragnienie rozwoju i realizacji marzeń towarzyszy człowiekowi przez całe życie...

 

Poznajmy się!

Maria Tomasik
Pani Maria-Magdalena Tomasik – założyciel i dyrektor Osowskiej „Akolady”. Jest absolwentką PSM w Gdańsku i Uniwersytetu Gdańskiego. Uczy dzieci grać na fortepianie od… bardzo wielu lat, w ciągu których nabyła ogromne doświadczenie. Błyskawicznie zyskuje sympatię uczniów i rodziców. Z wielką cierpliwością tłumaczy wszelkie zawiłości muzyczne. A ponieważ jest osobą pełną energii, zabiera także swoich uczniów na konkursy, organizuje koncerty, a nawet potrafi zachęcić do włączenia się w akcje charytatywne.
Stanisław Zubel
Pan Stanisław Zubel – wszechstronny muzyk, wieloletni pracownik trójmiejskich instytucji muzycznych, absolwent Akademii Muzycznej w Gdańsku. Obecnie udziela się w małych i większych formacjach wykonujących muzykę rozrywkową i ludową. W „Akoladzie” pan Stanisław uczy grać na pianinie i gitarze klasycznej oraz akordeonie.
Marek Najbar
Pan Marek Najbar – szefujący oddziałowi ogniska na Strzyży – to multiinstrumentalista nieustannie poszerzający swoje umiejętności. Absolwent Akademii Muzycznej klasy wiolonczeli. Oprócz nauki gry na tym pięknym instrumencie prowadzi także lekcje fortepianu, keyboardu i gitary. Wykonuje dla swoich uczniów aranże znanych utworów muzyki rozrywkowej i filmowej na każdy stopień zaawansowania. Jest także specjalistą od prowadzenia zespołów oraz występów na festynach okolicznościowych.
Anna Najbar
Pani Anna Najbar – absolwentka klasy skrzypiec prof. Marii Langowskiej i Akademii Muzycznej w Gdańsku. Współpracowała z instytucjami muzycznymi w Trójmieście, obecnie udziela się w małych zespołach jako skrzypaczka i wokalistka oraz prowadzi diakonię muzyczną.
W "Akoladzie" uczy gry na skrzypcach i fortepianie oraz intensywnie promuje dział dla dorosłych - kształcimy się przez całe życie!

Pani Anna jest także doktorem językoznawstwa i prowadzi Pracownię Językową "Prêt-à-Parler", w której proponuje kursy języka francuskiego i polskiego dla obcokrajowców.
"Prêt-à-Parler"
Monika Tomasik
Pani Monika Tomasik – skrzypaczka, absolwentka Akademii Muzycznej wydziału instrumentalnego. Uczestniczy w różnorodnych projektach muzycznych na terenie Trójmiasta i nie tylko. W „Akoladzie” uczy gry na fortepianie i skrzypcach oraz pracuje z najmłodszymi. Wykazując się wielką cierpliwością i poczuciem humoru, potrafi przeprowadzić przez muzyczne meandry nawet najbardziej nieśmiałych. Interesuje się szczególnie psychologią rozwojową, a ostatnim jej odkryciem i pasją jest styl barokowy w muzyce.
Pani Monika prowadzi zajęcia w Brukseli.
Sebastian Wilczewski
Pan Sebastian Wilczewski – Absolwent Akademii Muzycznej; muzyk wszechstronny: organista, gitarzysta i członek kameralnego chóru  441 Hz, z którym odnosi sukcesy.
W „Akoladzie” prowadzi zajęcia z gry na gitarze klasycznej.
Natalia Osajda
Pani Natalia Osajda – absolwentka Akademii Muzycznej Wydziału Instrumentalnego, flecistka i krzewicielka muzykowania amatorskiego wśród dzieci i młodzieży. W „Akoladzie” zajmowała się nauczaniem gry na flecie.
Grzegorz Kwaśny wszechstronny gitarzysta grający niemal każdy rodzaj muzyki.
Jest absolwentem
Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku w klasie gitary klasycznej. Na sześciu strunach gra od najmłodszych lat, a już jako nastolatek był laureatem wielu krajowych konkursów gitarowych.  Obecnie prócz nauczania prowadzi aktywną działalność muzyczną, jest muzykiem sesyjnym oraz członkiem gdańskiego zespołu Forced Nosense”.

Katarzyna Nowakowska
Aleksandra Kacprzak
Pani Katarzyna Nowakowska - absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego i Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego oraz Państwowej Szkoły Muzycznej II st. im. J. Elsnera w Warszawie, laureatka konkursów gitarowych, uczestniczka warszawskiej edycji kursu gordonowskiego „Improwizuję, czyli audiuję”.

"Kiedy w dzieciństwie ktoś pytał mnie, kim chcę zostać jak dorosnę, z wielką powagą odpowiadałam ”Panią piosenkową”. Piosenkarką w prawdzie nie zostałam, ale śpiewam niemalże nieustannie, a gitara i muzyka są nieodłącznymi towarzyszkami mojego życia. Praca z dziećmi, prowadzenie zajęć umuzykalniających i gitarowych są dla mnie połączeniem muzycznych i pedagogicznych pasji. To praca, w której się spełniam."


Pani Aleksandra Kacprzak - absolwentka kierunku Rytmika na Akademii Muzycznej w Łodzi oraz Teatrologii na Uniwersytecie Łódzkim. Obecnie studiuje zaocznie Wychowanie Przedszkolne i Edukację Wczesnoszkolną na Uniwersytecie Wrocławskim. Ma doświadczenie w pracy w żłobkach, przedszkolach, jak i klubach malucha w Łodzi, Wrocławiu i Gdańsku. Uczyła rytmiki w Państwowej Szkole Muzycznej we Wrocławiu, Wrocławskiej Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej, a obecnie prowadzi zajęcia z kształcenia słuchu, chóru i audycji muzycznych w Prywatnej Szkole Muzycznej w Rumi.